Peru Peru Zeme Inku - * ekoturistika, adrenalin, privatni tour...

Inca Reisen - privatni tour po celem Peru Peru Pe

Expedice PeruInca 2012 bude 21.10. - 5.11. 2012

Expedice PeruInca 2012 se bude konat  21.10. - 5.11. 2012

YARDA GRUSS: Zúčastněte se podzimní peruánské expedice PeruInca 2012.YARDA GRUSS: Zúčastněte se podzimní peruánské expedice PeruInca 2012.
V říjnu tohoto roku připravuje Yarda Gruss expedici PeruInca 2012, která je otevřená pro každého, kdo chce poznat Peru trochujinak. Navštívíme místa známa i méně známá, ale o to zajímavější. Například indianskou vesnice San Pedro, pacifické pobřeží, poušť s petroglyfy. V Colca Cañonu vás zavedu na nádherného předinského města UYU UYU. Podíváme se i na jezero Titicaca nebo na Machu Picchu. Závěrem navštívíme oblast středních And, které se říká Marcahuasi.


Program:


1 den: Přivítání na letišti v Limě česky mluvícím průvodcem, ubytováni v hostelu


2 den: Letecké cesta do Iquitos – města v džungli. Projedeme se na tříkolkách, seznámíme se s místní florou a faunou a poznáme místní indiány.


3 den: Pokloníme se duchu džungle -  700 let starému ohromnému stromu Lupuna. Předvedu vám, jak se stravovat a přežít v džungli pomoci místních plodin. Ve zbytku dne navštívíme indiánskou školu, budeme pozorovat zvířata (opice, piraňě, kajmany či jaguára). Večer nás čeká šamanský rituál.


4 den: Motorovou kánoí se dostaneme až k soutoku Amazonky a Nanay, kde se dají pozorovat růžoví delfíni. V iquiteňském přístavu si prohlédneme místní památky (např. „Casa De Fierro“ vytvořenou Eiffelem) či chudinskou čtvrť Belen s klasickým tržištěm.


5 den: Lodí do přístavu a místní dopravou do státní přírodovědné stanice, kde spatříme kapustňáky. Pěšky se pak dostaneme do rezervace Quitacocha, kde budeme pozorovat zvířata, která s připravují na vypuštění do volné přírody (třeba jaguáři).


6 den: Letecky se dostaneme do Arequipy. Prohlédneme si krásné město a večer s místními obyvateli budeme grilovat.


7 den: Odjezd do pouště na petroglyfy vytvořené kulturou Wari a staré až 1200 let. Návštěva místní výrobny vína a pisca. Večer i noc strávíme v poušti San Camilo, kde možná spatříme i ufo…


8 den: Výlet k Pacifiku a pozorování lvounů, tučňáků Humboldt, kondorů krocanovitých, pelikánů, mořské vydry a stovek ptáků. Zájemci mohou i rybařit.


9 den: Pampa Cañahuas s divokými lamami Vicuña  a trek v druhém nejhlubším kaňonu světa Colca. K předinskému městu UYU UYU. A možná spatříme i kondora. Relaxovat budeme v horském městečku Chivay, kde jsou i termální lázně.


10 den: Přes náhorní plošinu Altiplanopojedeme ke břehu jezera Titicaca, po cestě se zastavíme v sedle 4910 m n. m. a zájemci si budou moci vyběhnou na „Lysou Horu u Chivay“ která má výšku 5006 m n. m. Spatříme i jezera Lagunillas s plameňáky. A noc v Punu můžeme prožít na indiánské diskotéce.


11 den: Půldenní výlet po jezeře na plovocí ostrovy Los Uros, kde žijí indiáni Aymara. Odpoledne výstup k soše velkého Inky a prohlídka Puna. Přejezd do Cusca


12 den: Podorbní prohlídka Cusca -  Templo de La Luna, brána do jiného světa Quenco, Cristo blanco a vojenská pevnost Sacsayhuama. Přejezd do vesnice Machu picchu.


13 den: Machu picchu  - ekobusem nebo pěšky, prohlídka a možnost výletu na Waynapicchu. Večer návrat do Cusca.


14 den: Přelet z Cusca do Limy, a pak cesta do horské vesnice San Pedro de Casta (3100 m n. m.)


15 den: Tří hodinový pochod k Marcahuasi – Stone Forest plný velkých kamenných obličejů, zvířat či kamenné Noemovy archy. Večer pak návrat do Limy.


16 den: Odlet do Evropy nebo pokračování do nebo pokračování do Trujilla a údolí pyramid v Tucume..


 


Co je v ceně: ubytování v hostelech, lodgi, hotelech, pozemní doprava – privátní mikrobusy, lůžkový autobus, lodě, 11 krát  snídaně, šestý den grilovačka v Arequipe, průvodce v čestině po celou dobu expedice, expediční tričko


Co není v ceně: letenka z Evropy, letenka Lima – Iquitos zpět (cca 140 USD), Lima - Arequipa (cca 120 USD), Cusco - Lima (cca 140 USD), vstupy celkem 200 USD


CENA za tuto expedici je 1499 USD. Objednávat můžete na na mailu incareisen@live.com.

31.05.2012 02:11:59 | Autor: Yarda GrussKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se